Warsztaty Malarskie Vedic Art - szczegóły - Vedic-Art

Przejdź do treści


WARSZTATY VEDIC ART - INFORMACJE PRAKTYCZNE


Zajęcia odbywają się w trybie ciągłym (4 lub 5 dni pod rząd - codziennie od godz. 10:00 do 18:00) lub w trybie weekendowym (dwa dowolne weekendy - sobota i niedziela w godzinach 10:00 - 18:00).
Kurs Malowania Intuicyjnego Vedic Art składa się z I i II stopnia. Realizacja jednego stopnia trwa dwa weekendy lub w trybie ciągłym - 4 do 5 dni. Zgodnie z zaleceniami II stopień warsztatów Vedic Art realizuje się minimum po upłynięciu kilku mięsiecy od momentu ukończenia stopnia pierwszego.

MIEJSCE WARSZTATÓW
Warsztaty prowadzę w całej Polsce. Napisz jeśli chcesz aby warsztaty odbyły się w okolicy miejsca Twojego zamieszkania!

TERMINY

Aktualny terminarz warsztatów znajduje się tutaj.

PROWADZĄCY

Piotr Dula - rekomendowany nauczyciel metody Vedic Art w Polsce. Do połowy 2015 roku prowadziłem zajęcia malowania intuicyjnego z Justyną Gruszką. Obecnie większość zajęć prowadzę sam, wyjazdy warsztatowe za granicę z Adrianą Karimą i Teresą Mirowską. Więcej informacji o nas znajdziesz w tym miejscu

SPRZĘT MALARSKI
Na zajęciach zapewniam sztalugi. Na miejscu
zawsze jest możliwość zakupu materiałów malarskich - farb akrylowych, płócien, palet, pędzli. Należy przynieść odpowiedni strój (do pobrudzenia), różnorodne materiały do tworzenia faktur (np. ryż, piasek, kamyki, muszle, guziki, nitki.. i wszystko inne, co przyjdzie Ci do głowy). Jeśli chcesz przynieść własne materiały – poinformuj o tym organizatorów – doradzimy rozmiary płócien. Na warsztatach pracujemy farbami akrylowymi – nie malujemy farbami olejnymi ze względu na długi okres schnięcia.


CENA WARSZTATU
Kurs Vedic Art I lub II stopnia: 800 złotych od osoby dorosłej (4 do 5 dni) lub dwa razy po 450 złotych (za dwa weekendy)
Uczniowie, Studenci studiów dziennych, Emeryci – zapytaj mailem o żniżkę!
Udział dzieci uczestników, w wieku od 12 do 16 lat, jest bezpłatny.
Cena warsztatu nie obejmuje materiałów malarskich - farby akrylowe, płótna, pędzle itp. - istnieje możliwość zakupu materiałów na zajęciach.

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wpłacenie zaliczki (bezzwrotnej) w wysokości 250 złotych oraz mailowe (kontakt@vedic-art.pl) zgłoszenie swojego uczestnictwa na warsztatach.


PYTANIA? DODATKOWE INFORMACJE?
Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji - skontaktuj się - napisz maila  - więcej informacji znajdziesz w tym miejscu.


****************************************************************************************

Jak wyglądają zajęcia Vedic Art?

Czemu tak lubimy tworzyć w plenerze?

Co mówią o naszych zajęciach Uczestnicy naszych warsztatów?

Dlaczego warto przyjechać właśnie do nas na warsztat?


Obejrzyj nas na YouTube i przyjedź do nas na Malowanie Intuicyjne Vedic Art!


****************************************************************************************


Zapraszam na Przygodę z Malowaniem Intuicyjnym
Vedic Art

Rekomendowany Nauczyciel

Metody Vedic Art w Polsce
Piotr Dula

Wróć do spisu treści